Utrata strategicznych danych może wiązać się z bardzo poważnymi konsekwencjami - bezpowrotne zaginięcie dokumentów firmowych, analiz biznesowych lub materiałów promocyjnych zawsze oznacza straty finansowe i spowolnienie działalności firmy. Należy pamiętać, że formatowanie, czy usuwanie plików poprzez komendę delete nie oznacza trwałego skasowania danych. Specjaliści z firmy KNOWLEDGE Lab przeprowadzają odzysk danych z różnego typu nośników (pamięci USB, płyt CD, DVD i BLU-RAY, kart pamięci), a także z dysków twardych (zarówno HDD, jak i SSD) i macierzy RAID.

Ponieważ każdy z typów przeprowadzanych działań wymaga użycia zaawansowanych narzędzi i technologii, DATA Lab gromadzi urządzenia umożliwiające skuteczne przywracanie plików niezależnie od stopnia skomplikowania operacji oraz przyczyny utraty danych.\"\"

Na kolejnych zdjęciach można zobaczyć talerze dysku w którym przeprowadzana była próba wymiany głowic ( po otwarciu widoczna powierzchnia dysku nie wskazywała na uszkodzenie powierzchni). Do uszkodzeń tego typu zaliczamy również uszkodzenia elektroniki wewnętrznej dysku ze względu na konieczność otwarcia dysku i wymiany jego wewnętrznych komponentów.

odzyskiwanie danych z dysku zewnętrznego także pakiet przydatnych narzędzi dysku dla profesjonalistów i użytkowników domowych. Przywracanie plików multimediów: Dzięki tej funkcji możesz łatwo stworzyć kopie zapasowe filmów, zdjęć i plików audio na karcie SD Android, a następnie zapisać je na dysku komputera.Jeśli nie, szybka aktualizacja pozwoli Ci na odzyskanie skasowanych plików i ponowne ich używanie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów Spy Store wprowadził do swojej oferty usługę odzyskiwania danych. Najlepsze w swojej klasie narzędzie do samodzielnego odzyskiwania danych dla użytkowników domowych potrzebujących szybkiego i łatwego w obsłudze oprogramowania do odzyskiwania zdjęć, filmów, muzyki, a przede wszystkim ważnych dokumentów.